Bize Ulaşın

Ekibimiz

  1. Ana Sayfa
  2. Ekibimiz

Ekibimiz

Av. Tuna POLAT

Av. Tuna POLAT

1965 Sivas doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Sivas'ta tamamladıktan sonra 1983 yılında Kuleli Askeri Lisesi'ni bitirmiş, 1987 yılında Kara Harp Okulu'ndan Topçu Teğmen olarak mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmesine müteakip 1995-2008 yılları arasında Askeri Hakim ve Savcılık görevlerinde bulunduktan sonra, 2008 yılında albay rütbesiyle birinci sınıf hakim olarak Türk Silahlı Kuvvetlerinden emekli olmuştur. 2008 yılından itibaren avukatlık yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Av. Sefa Berat KARABAĞ

Av. Sefa Berat KARABAĞ

1989 Sivas doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimlerini Sivas'ta tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2013 yılında yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. 2016-2019 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tezli Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra aynı üniversitede 2019 yılından itibaren doktora eğitimine devam etmektedir. Zorunlu avukatlık stajından sonra Sivas bürosunda avukat olarak çalışırken, 2019 yılında İstanbul çalışma ofisinin açılması ile İstanbul Barosuna nakil olmuştur. Ticaret hukuku alanında Limited Şirkette Yönetim isimli yayınlanmış bir kitabı bulunmaktadır. İş hukuku alanında bilirkişilik yapmıştır. Sağlık hukuku ve Kişisel Verilerin Korunması hukukunda eğitim sertifikaları bulunmaktadır. Konkordato komiserliği eğitimine katılmıştır. Ağırlıklı olarak İstanbul çalışma ofisinde hizmet vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Av. Mustafa EKEN

Av. Mustafa EKEN

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni 2019 yılında onur öğrencisi olarak tamamlamıştır. Üniversite öğrenimi boyunca mali müşavirlik bürosunda muhasebe uzman yardımcısı olarak çalışmış olması uzmanlık alanlarını belirlemesinde büyük rol oynamıştır. Şu an muhasebe ve vergi uygulamaları bölümünde eğitim almakta ve kamu hukuku alanında yüksek lisans yapmaktadır. Ağırlıklı olarak ticaret hukuku, iş hukuku, icra hukuku ve KVKK alanlarında çalışmakta olup, özellikle vergi mevzuatına ilişkin güncel bilgisi ve derin tecrübesi sayesinde vergi hukuku alanında önemli yetkinliğe sahiptir. Evlidir. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

Av. Sefa POLAT

Av. Sefa POLAT

1986 Sivas doğumludur. 2008 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra, Tuna Polat Avukatlık Bürosunun kurulması ile birlikte icra ve idari işler sorumlusu olarak görev yapmaya başlamıştır. 2011 yılında askerlik hizmetini tamamlamıştır. Ardından İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2017 yılında mezun olarak lisans eğitimini tamamlamıştır. Zorunlu avukatlık stajından sonra aynı büroda avukat olarak çalışmaya devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Av. Vahap KARADAĞ

Av. Vahap KARADAĞ

1993 Sivas doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimlerini Sivas'ta tamamladıktan sonra European Universty of Lefke Hukuk Fakültesinden 2016 yılında mezun olmuştur. Zorunlu avukatlık stajından sonra aynı büroda avukat olarak çalışmaya devam etmektedir. Evli ve İngilizce bilmektedir.