Bize Ulaşın

Misyon & Vizyon

  1. Ana Sayfa
  2. Misyon & Vizyon

Ölçü Hukuk & Danışmanlık Ofisi 01.01.2019 tarihinde kurulmuştur. İstanbul’da faaliyet yürüten ve ağırlıklı olarak ticaret ve ceza hukukunda hizmet veren bir ofistir. Ofisimiz alanında uzman kadrosu ile hem danışmanlık hem de dava takibi hizmeti sunmaktadır. Ofisimiz farklı alanlarda uzmanlaşmış deneyimli ve disiplinli kadrosuyla müvekkillerine, çözüm odaklı avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

Ofisimiz, müvekkillerinin karşılaştığı hukuki ihtilaflarda prensip olarak kabul ettiği “doğru bilgilendirme”, “adil yaklaşım” ve “hızlı çözüm” ilkeleri ışığında sonuca ulaşma gayesiyle hareket etmektedir. Bu çerçevede avukat-müvekkil ilişkisinin güven esası üzerine kurulu olduğu bilinci ile müvekkillere zamanında doğru bilgilendirmeler yapılmakta ve izlenecek hukuki yol ile muhtemel sonuçları detaylı bir şekilde aktarılmaktadır.

 

Hukuk dünyasının yaşanan gelişmeler, değişen mevzuat ve güncel içtihatlar Ofisimizin genç ve dinamik kadrosu tarafından yakından takip edilmekte olup takibi yapılan uyuşmazlıklarda müvekkillere en hızlı ve en isabetli hukuki çözüm yolları gösterilmektedir. Böylelikle deneyim ile dinamizmin harmanlandığı Ofisimizde müvekkillere güvenilir, kaliteli ve hızlı avukatlık hizmeti verilmektedir.

 

Ölçü Hukuk & Danışmanlık Ofisi dava takibi hizmetin yanında müvekkillerine yüksek standartlara sahip, hızlı ve etkin bir danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Ticari hayatın gerekleri ve kurumsal şirketlerin ihtiyaçlarının çeşitlenerek artış göstermesi gözetilerek Ofisimizce hem önleyici hem de giderici hukuki danışmanlık hizmeti sunularak müvekkillerinin menfaatleri en üst düzeyde korunmaktadır. Bu çerçevede alanında uzman kadromuz tarafından başta ticaret hukuku uygulamaları ve şirket yeniden yapılandırma projeleri olmak üzere birleşme ve devralmalar, şirket, şube, irtibat bürosu kuruluşları, sözleşmeler hukuku ve sözleşme incelemeleri konularında yüksek kalitede danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.